Kitap Okuma Şenliği Başladı
Acil Müdahale Sedyesi 2013 Tasarım Ödülünü Kazandı
Oyuncak Ayı Hastanesi İle Çocuklar Doktordan Korkmayacak
Deprem Eğitim Konferansları Devam Ediyor
Bu haber 08 Kasım 2012, Perşembe 22:28 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sivaslı Kadınlar Sıcak Çermik'i Gezmeye Devam Ediyor

Sivas Belediyesi tarafından Sıcak Çermik’te organize edilen Çamlıca ve Sefa Oteli’nin yeni yüzünün tanıtım etkinlikleri devam ediyor.
Sivas Belediyesi, Sıcak Çermik, Çamlıca Oteli, Sefa Oteli, Derma Demir Karadağ, Hanımlar Kültür Merkezi, Esin Yıldırım

Sivas Belediyesi tarafından Sıcak Çermik’te organize edilen Çamlıca ve Sefa Oteli’nin yeni yüzünün tanıtım etkinlikleri devam ediyor.

Etkinlikler çerçevesinde Selçuklu, Yüceyurt, Ferhatbostan, Tuzlugöl ve Abdulvahabigazi mahallelerinde ikamet eden kadınlar, belediyenin organizasyonuyla çermiği gezme imkanı buldu. Etkinlikler çerçevesinde kadınlara oteller ve barakalar gezdirilerek tesisler hakkında bilgi verildi. Yeni yapılan havuzları da görme şansı bulan hanımlar Türk hamamını beğendi.

Etkinliğe katılan kadınlar, Sıcak Çermiğin yeni halini beğendiklerini ifade ederek, hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

Etkinlik çerçevesinde Hanımlar Kültür Merkezi Görevlisi Derya Demir Karadağ ve Hanımlar Kültür Merkezi Yenişehir Şubesi Sorumlusu Esin Yıldırım, katılımcı kadınlara Sivas Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmaları ve hizmetleri slayt eşliğinde anlattı.Yazdır Paylaş
Diğer Haberler

Kangal Köpeği

TAVSİYE EDİLENLER
EN ÇOK OKUNANLAR