Kamu İhale Yasası Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Kamu İhale Kurumu ve Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) işbirliğiyle ‘4734 sayılı Kamu İhale Yasası’ hakkında bilgilendirme ..
Bu haber 17 Kasım 2012, Cumartesi 19:23:06 eklenmiştir.

Kamu İhale Kurumu ve Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) işbirliğiyle ‘4734 sayılı Kamu İhale Yasası’ hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Kamu İhale Uzmanı Eren Toprak tarafından STSO’da verilen eğitime çok sayıda KOBİ katıldı. En düşük teklifin en iyi teklif olmadığına dikkat çeken Toprak, ‘İhale Nedir ve Niçin Yapılır?, Kamu Alımından Nasıl Haberdar Olunur?, Uygulama İlkeleri,İhale Usulünün Belirlenmesi, İhale ve Ön Yeterlik Dokümanı, İhale ve Ön Yeterlik Dokümanının İncelenmesinde Dikkat Edilecek Hususlar, Teknik Şartname, İlan ve Ön Yeterlik İlanı, İhale Dokümanı Satın Alınması, İhaleye Katılımda İstenecek Belgeler, İhale Dışı Bırakılma Nedenleri, İhaleye Katılamayacak Olanlar, Yasak Fiil veya Davranışlar Kanun 17. Md.Son Başvuru veya Teklif Günü Yapılması Gereken Kontroller, Tekliflerin ve Başvuruların Sunulması, Tekliflerin Alınması ve Açılması, Değerlendirilmesi, Aşırı Düşük Teklifler, Ekonomik Açıdan En Avantajlı Teklif, Kesinleşen İhale Kararının Bildirilmesi, Sözleşmeye Davet ve Sözleşmenin İmzalanması, İhalelere Yönelik İdari Başvuru Yolları’ konularında sunum yaptı.

STSO tarafından gerçekleştirilen eğitimler kapsamında Kamu İhale Kurumu uzmanlarınca iki gün üst üste Sivas’taki kamu çalışanlarına yönelik seminer verildiği belirtildi.

ETİKETLER : Sivas Ticaret Ve Sanayi Odası STSO Kamu İhale Kurumu 4734 sayılı Kamu İhale Yasası Eren Toprak
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİVAS HABER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 


ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları

Sivas Haber - Sivas, Sivas Haberleri
© Copyright 2019 Sivas Haber. Tüm hakları saklıdır.
Teknoloji
Apple
Google
Facebook
Twitter
Spor
Fenerbahçe
Beşiktaş
Trabzonspor
Sivasspor
İlçeler
Divriği
Şarkışla
Suşehri
Yıldızeli
Politika
Adalet ve Kalkınma Partisi
Cumhuriyet Halk Partisi
Milliyetçi Hareket Partisi
Büyük Birlik Partisi
Dünya
Amerika Birleşik Devletleri
Suriye
Azerbaycan