Çağrı Merkezi Elemanı Kursu İçin Kursiyer Seçimi Yapıldı

Çağrı Merkezi elemanı yetiştirme kursu için Sivas Belediyesi Özürlüler Kültür Merkezi’nde kursiyer seçimi yapıldı.
Bu haber 26 Kasım 2012, Pazartesi 09:05:19 eklenmiştir.

Çağrı Merkezi elemanı yetiştirme kursu için Sivas Belediyesi Özürlüler Kültür Merkezi’nde kursiyer seçimi yapıldı.

Hayat Ağacı Derneği ile Çalışma ve İş Kurumu Sivas İl Müdürlüğü’nün işbirliğinde Sivas Belediyesi’nin katkıları ile engelli bireylere yönelik ‘Çağrı Merkezi Elemanı’ yetiştirme kursu yapılacak. Hizmet verdiği alanla ilgili gelen telefonları doğru cevaplayan, kurumdan hizmet almaya gelenleri en kısa sürede doğru yerlere yönlendiren, faks ve e-postalara cevap verebilme bilgi ve becerisine sahip nitelikte engelli bireyler yetiştirmek amacıyla planlanan kurs için Sivas Belediyesi Özürlüler Kültür Merkezi’nde kursiyer seçimi yapıldı

. Hayat Ağacı Derneği ile Çalışma ve İş Kurumu Sivas İl Müdürlüğü’nden oluşan komisyon, Çağrı Merkezi Operatörü Kursu için gelen kursiyerleri sırayla mülakata çağırdı. Mülakatta kursiyer adayları, komisyonun sorularını cevapladı. Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Avcı, engelli bireylere yönelik planlanan Çağrı Merkezi elemanı kursu için 33 kursiyer adayının katıldığını belirterek, istihdama katkı sağlamak maksadıyla bu tür kursların bundan sonra da devam edeceğini söyledi.

Çalışma ve İş Kurumu’na kayıtlı, bay, bayan, en az yüzde 40 engeli bulunan engelliler arasından seçilen 10 kursiyerin, 3 Aralık 2012 Pazartesi günü kursa başlayacakları kaydedildi. Proje kapsamında kursa katılan engellilerin, çağrı merkezi modül programı ile ilgili bütün eğitim faaliyetlerini yerine getirdiklerinden dolayı beceri ve birikim elde etmiş olacakları belirtildi.

Eğitimlerle mesleğin gerektirdiği nitelik ve donanımı kazanarak; halkla ilişkiler ve tanıtım ajansları, şirketlerin halkla ilişkiler, kurumsal iletişim, tanıtım bölümleri, görsel ve işitsel medya kuruluşları, reklam ajansları, çağrı merkezleri, şirketlerin müşteri ilişkileri birimleri, organizasyon ve fuar şirketleri, turizm şirketlerinde gibi yerlerde çalışabilecekleri belirtildi.

ETİKETLER : Çağrı Merkezi elemanı yetiştirme kursu Sivas Belediyesi Özürlüler Kültür Merkezi Hayat Ağacı Derneği Mehmet Muaz Uzun
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİVAS HABER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 


ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları

Sivas Haber - Sivas, Sivas Haberleri
© Copyright 2018 Sivas Haber. Tüm hakları saklıdır.
Teknoloji
Apple
Google
Facebook
Twitter
Spor
Fenerbahçe
Beşiktaş
Trabzonspor
Sivasspor
İlçeler
Divriği
Şarkışla
Suşehri
Yıldızeli
Politika
Adalet ve Kalkınma Partisi
Cumhuriyet Halk Partisi
Milliyetçi Hareket Partisi
Büyük Birlik Partisi
Dünya
Amerika Birleşik Devletleri
Suriye
Azerbaycan