Vadi Persoline Libre Office Eğitimi Verildi

Sivas Valiliği Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü tarafından Suşehri, Koyulhisar, Akıncılar Kaymakamlığı, Nüfus Müdürlüğü ve İlçe Özel İdare Müdürlüğü personeline yönelik ‘Libre Office’ programı eğitimi verildi.
Bu haber 26 Aralık 2012, Çarşamba 12:13:15 eklenmiştir.

Sivas Valiliği Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü tarafından Suşehri, Koyulhisar, Akıncılar Kaymakamlığı, Nüfus Müdürlüğü ve İlçe Özel İdare Müdürlüğü personeline yönelik ‘Libre Office’ programı eğitimi verildi.

Sivas Valiliği Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü tarafından 25-26 Aralık 2012 tarihleri arasında, Suşehri, Koyulhisar, Akıncılar Kaymakamlığı, Nüfus Müdürlüğü ve İlçe Özel İdare Müdürlüğü personeline yönelik 12 saatlik Libre Office eğitimi, Suşehri Ticaret Anadolu Lisesi laboratuar sınıfında verildi.

Eğitim, Sivas Valiliği Bilgi İşlem Müdürlüğü Bilgisayar Mühendisi Sibel Arslan ve Elektrik Elektronik Mühendisi Cansu Rende tarafından verildi. Sivas Valiliği Bilgi İşlem Müdürlüğü Bilgisayar Mühendisi Sibel Arslan, Libre Office eğitiminin amacının kullanıcıların ofis ve iş işlemlerini yürütmesinde özgür yazılım olan Libre Office ile neler yapabileceklerini göstermek olduğunu söyledi.

Arslan, “Bu eğitimdeki amacımız kullanıcıların ofis, iş ve işlemleri yürütmesinde özgür yazılım olan Libre Office ile neler yapabileceklerini göstermektir. Eğitim sonrasında personelimizin yeniliklere açık ve öğrenmeye odaklı olduğunu gördük. Bu eğitimin amacına ulaştığını düşünüyor ve bundan sonraki süreçte personelin iş ve işlemlerini belirli platformlara bağımlı kalmadan da yürütebilme yetisine ulaştıklarını düşünüyoruz.
Ayrıca çağımızda bilgi güvenliğinin önemi yadsınamaz bir gerçek olduğundan, ilgili konularında önemi anlatılmış olup, personelin her türlü bilgi güvenliğini sağlamalarının nasıl olacağı hakkında da gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır” dedi.

ETİKETLER : Sivas Valiliği Suşehri Koyulhisar Akıncılar Libre Office Sibel Arslan Suşehri Ticaret Anadolu Liseis Cansu Rende
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİVAS HABER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 


ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları

Sivas Haber - Sivas, Sivas Haberleri
© Copyright 2018 Sivas Haber. Tüm hakları saklıdır.
Teknoloji
Apple
Google
Facebook
Twitter
Spor
Fenerbahçe
Beşiktaş
Trabzonspor
Sivasspor
İlçeler
Divriği
Şarkışla
Suşehri
Yıldızeli
Politika
Adalet ve Kalkınma Partisi
Cumhuriyet Halk Partisi
Milliyetçi Hareket Partisi
Büyük Birlik Partisi
Dünya
Amerika Birleşik Devletleri
Suriye
Azerbaycan