Suşehri Kaymakamı Demiral İlçeye Vedaya Hazırlanıyor

uşehri ilçesinde bir buçuk yıl süre ile görev yapan Suşehri Kaymakamı Mehmet Demiral Suşehri ilçesine vedaya hazırlanıyor.
Bu haber 05 Mart 2013, Salı 23:59:59 eklenmiştir.

uşehri ilçesinde bir buçuk yıl süre ile görev yapan Suşehri Kaymakamı Mehmet Demiral Suşehri ilçesine vedaya hazırlanıyor.

İçişleri Bakanlığı'nın Ankara’daki Mülkiye Müfettiş Kurulu Başkanlığı bünyesinde gerçekleştirdiği Mülkiye Müfettişliği sınavları sonucu yazılı ve sözlü sınavı kazanarak Mülkiye Müfettişi oldu.

Potansiyeli kuvvetli ülke için ağırlığı olan bir ilçede görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Kaymakam Mehmet Demiral, “Bir buçuk yıl süre ile Suşehri ilçe kaymakamlığı görevini layıkıyla yürütmenin gayreti içerisinde oldum. Yakın bir zaman önce İç işleri Bakanlığının Ankara’daki Mülkiye Müfettiş Kurulu Başkanlığı bünyesinde gerçekleştirilen Mülkiye müfettişliği sınavları sonucu yazılı ve sözlü sınavı kazanarak Mülkiye Müfettişi olduğumu bakanlığın sitesinden öğrenmiş oldum.
En az 10 yıl Kaymakamlık ve Vali yardımcılığı yapmış olan sicil ve başarı durumlarının iyi olanların katıldığı 49 aday arasından 15 kişi bu sınavları geçerek mülkiye müfettişi olmaya hak kazandık. Suşehri’nden kısa bir süre sonra ayrılacağım bir buçuk yıllık sürede Suşehri’nde görevimizi en iyi şekilde yürütmenin gayreti içerisinde olduk. Suşehri’nde çalışmak şereftir.
Mesleki tecrübe anlamında olsun her türlü etkinlikle bize katkıda bulunmuş olan Suşehri ilçemizden güzel anılarla ayrılacağım. Ancak halen görevimizin başındayız görevden ayrılacağımız son güne kadar Suşehri’nin emrindeyiz. Suşehrililerle gönül bağımız hep birlikte olacaktır yeni görevimiz icabı Ankara’da olacağız.
Suşehrili hemşerilerimin Ankara’da bir evlerinin ve kapılarımızın açık olduğunu bilmelerini istiyorum. Kamu hizmeti olsun başka sorunlar olsun Suşehrili hemşerilerimin her türlü sorunları ile yakından ilgilenmenin gayreti içerisinde olacağım. Bize yeni görevimizi layık gören devlet büyüklerimize teşekkür ediyorum. Sınavı kazanan tüm meslektaşlarıma yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

ETİKETLER : Mehmet Demiral
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİVAS HABER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 


ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları

Sivas Haber - Sivas, Sivas Haberleri
© Copyright 2019 Sivas Haber. Tüm hakları saklıdır.
Teknoloji
Apple
Google
Facebook
Twitter
Spor
Fenerbahçe
Beşiktaş
Trabzonspor
Sivasspor
İlçeler
Divriği
Şarkışla
Suşehri
Yıldızeli
Politika
Adalet ve Kalkınma Partisi
Cumhuriyet Halk Partisi
Milliyetçi Hareket Partisi
Büyük Birlik Partisi
Dünya
Amerika Birleşik Devletleri
Suriye
Azerbaycan