Konuşarak İngilizce Öğrenme İmkanları İçin; konusarakogren.com

İngilizce öğrenecek olan kişilere günler hakkında bilgi vermek gerekirse İngilizce de günler pazardan başlamaktadır. Bir hafta yedi günden oluşmaktadır.
Bu haber 2015-12-02 22:47:19 eklenmiştir.

İngilizce öğrenecek olan kişilere günler hakkında bilgi vermek gerekirse İngilizce de günler pazardan başlamaktadır. Bir hafta yedi günden oluşmaktadır.

Yabancı dil öğrenimi herkesin merak duyduğu ama kolay pes ettiği bir konudur. Günümüzde yabancı dillerden en az birinin bilinmesi gerektiği bir yaşantı içindeyizdir. Özellikle iş yaşamımızda fazlasıyla karşımıza çıkan yabancı dillerin başında İngilizce gelmektedir. Son dönemlerden İngilizcenin en iyi öğrenme yollarından biri www.konusarakogren.com sitesidir. Kişiler eğitim almaya başladıkların da herhangi bir şey anlamadıkları için kolay bir şekilde vazgeçebilirler. Ama bu site sayesinde insanların seviyesine uygun birebir eğitim alarak derslerin zevkli halde işlenmesi sağlanacaktır. Her yaş grubuna hitap eden site herkes tarafından beğenilmektedir. İnsanların seviyelerine göre verilen eğitim sayesinde öğrenciler derslerden zevk almaktadır. Sadece temek seviyeye sahip olan kişiler değil İngilizcesini ilerletmek isteyen kişilerde siteyi kolaylıkla tercih edebilirler. Dersler birebir sağlandığı için öğrenci de hoca da derste oldukça rahat oldukları için eğlenceli bir zaman dilimi oluşturulmuştur. Ders veren hocaların anadili İngilizcedir. Bu yüzden kaliteli bir eğitim verilir. Öğrencilerin belirledikleri zaman diliminde işlenen dersler öğrencilerin sıkılmalarını engeller. Ayrıca ödev yapma sıklığı da öğrenci tarafından belirlenmektedir. Öğrenciler istedikleri konu için siteden bilgi alabilirler. Öğrenciler dersleri kendi evlerinde ya da istedikleri alanda işleme özgürlüğüne sahiptirler. Bunun için skype ya da sabit hat kullanılarak öğretmenlerle konuşmalar sağlanır. Hataların anında düzeltilebilir olması büyük bir fayda sağlamaktadır. Böylece hızlı ve pratik şekilde dili öğrenme imkânına sahip olursunuz.

İngilizce de öğrenilecek pek çok bilgi bulunmaktadır. Bu bilgiler arasında günler, aylar, mevsimler, kelime ezberleme yöntemleri, edatlar, bağlaçlar, zamanlar ve daha pek çok bilgi bulunmaktadır. Bu bilgiler aylar hakkında bilgi verecek olursak İngilizce de months aylar demektir. Bir yılda on iki ay bulunur. Bunları sıralamak gerekirse ocak- january, şubat- february, mart- march, nisan- april, mayıs- may, haziran- june, temmuz- july, ağustos- august, eylül- september, ekim- october, kasım-november, aralık- december olarak sıralanmaktadır. Küçük yaştaki çocuklara aylar konusunda bilgi verileceği zaman ingilizce aylar Şarkısı kullanılmaktadır. Bu sayede çocuklar hem ayları öğrenmekte hem de eğlenmeleri sağlanmaktadır. Özellikle kreş grubunda olan çocuklar için iyi bir yöntemdir. Çocuklara ingilizce öğretilecekse şarkı kullanılması en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Sadece aylar konusunda değil mevsimler, alfabe ve daha pek çok bilgi şarkı ile öğretilmektedir. Bunun yanı sıra bir kişiye hangi ayda olduğunu sormak istiyorsanız what month is it? Sorusunu sorabilirsiniz. Cevap ise it is october olarak verilebilmektedir. Hangi ayda iseniz o ayı söyleyebilirsiniz.

İngilizce öğrenecek olan kişilere günler hakkında bilgi vermek gerekirse İngilizce de günler pazardan başlamaktadır. Bir hafta yedi günden oluşmaktadır. Haftanın günlerini İngilizce olarak vermek gerekirse Pazar- Sunday, pazartesi- Monday, Salı- Tuesday, Çarşamba- Wednesday, Perşembe- Thursday, Cuma- friday, cumartesi- Saturday olarak sıralamak mümkündür. Kelimelerin telaffuzları konusunda eğer sıkıntı yaşıyorsanız siteden telaffuzları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bir insana hangi gün de olduğunu sormak istiyorsanız sormanız gereken soru what day is it? Olmaktadır. Bu sorunun cevabı ise oldukça basittir. Cevap olarak it is Monday olarak verebiliriz. Günlere baktığımız da sabahları kullanılan kelime genel olarak Morning, öğleden sonra kullanılan ise Afternon, akşam saatlerini bildirmek isterseniz ise night kelimesi kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra günler hakkında bilgi vermek için günden önce on edatının kullanılması gerekir. Bu durumu örneklendirmek gerekirse on Saturday ya da on Wednesday şeklinde bir kullanım sağlanır. Günler konusunu iyi bir şekilde öğrenmek için sık tekrar yapılmasında fayda vardır. Özellikle cümle içerisinde kullanılması öğrenmeyi hızlandıracaktır.

ETİKETLER : ingilizce ingilizce kursu ingilizce aylar ingilizce öğren dil
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer KÜLTÜR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 


ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları

Sivas Haber - Sivas, Sivas Haberleri
© Copyright 2019 Sivas Haber. Tüm hakları saklıdır.
Teknoloji
Apple
Google
Facebook
Twitter
Spor
Fenerbahçe
Beşiktaş
Trabzonspor
Sivasspor
İlçeler
Divriği
Şarkışla
Suşehri
Yıldızeli
Politika
Adalet ve Kalkınma Partisi
Cumhuriyet Halk Partisi
Milliyetçi Hareket Partisi
Büyük Birlik Partisi
Dünya
Amerika Birleşik Devletleri
Suriye
Azerbaycan