Türkiye’nin Elektrik Tedarikçisi Karşılaştırma ve Değiştirme Servisi CazipEnerji’de Tasarruf Edin!

sek fatura derdiniz varsa çözümü çok kolay. Cazipenerji ile tedarikçinizi değiştirerek faturalarıınızdan tasarruf yapabilirsiniz.
Bu haber 2015-12-09 14:33:09 eklenmiştir.

Elektrik tedarikçilerini karşılaştırmak isteyen tüketiciler, Türkiye’nin önde gelen elektrik tedarikçilerini tek bir adreste CazipEnerji.Com’da karşılaştırıyor. Kendileri için listelenen en cazip tarifeler arasından dilediğini seçerek geçişini yapıyor, indirimli elektrik kullanmaya hemen başlıyor.

2004 yılı itibariyle özelleştirilmeye başlayan elektrik piyasası elektrik dağıtım şirketlerinin özelleştirilmesinin ardından perakende elektrik satış şirketlerinin kurulmasıyla devam etmiştir. Şu anda serbest tüketici olmayan veya farklı elektrik tedarikçilerinden enerji temin etmeyen tüketiciler bu görevli perakende elektrik satış şirketlerinden hizmet almaktadır. Enerji Piyasaları Düzenleme Kurumu tarafından belirlenen 130 TL serbest tüketici limiti üstünde tüketime sahip olan tüketiciler ise elektrik tedarikçisi değişikliği yaparak ucuz elektrik kullanabilmektedirler.  Tedarikçi değişikliği işlemi için CazipEnerji’de kolayca karşılaştırma yapan tüketiciler, en cazip elektrik tarifelerine ulaşarak dilediği tarifeye geçişini sağlayabiliyor.

 Birkaç Tıkla Tedarikçinizi Değiştirin!

CazipEnerji’de elektrik faturası hesaplama işlemi gibi basit bir işlemle en cazip elektrik tarifelerini görüntüleyebilmek için tüketiciler basit birkaç bilgi girmektedirler. Öncelikle abone grubunu ve şehrini seçen tüketiciler elektrik tüketimlerini de girerek,  sistemin kendilerine en cazip tarifeleri filtrelemesini sağlamaktadır. Tüketime göre cazip olan elektrik tarifelerinin sunulmasıyla tüketiciler indirimli elektrik tarifelerinin arasından kendileri için en cazip olan tarifeyi seçebiliyor. Tarifelerin gerek birim fiyatını gerek sözleşme koşullarını ve gerekse yıllık edeceği tasarrufu öğrenebilen tüketiciler ayrıca seçeceği tedarikçiyle ıslak imzaya gerek kalmadan da sözleşmesini yapabiliyor.  Tedarikçi ve tarife seçimini yapan tüketici tedarikçi değişikliği başvurusunu tamamlamış oluyor.

Başvurusunu yapan tüketicinin onayı alındıktan sonra işlemlerin başlatıldığı CazipEnerji’de işlemlerin takibi yapılarak tüketiciye bilgi verilmektedir. Geçişi onaylanan tüketici, takip eden ayın ilk gününden itibaren indirimli elektrik tarifesini kullanmaya başlamaktadır. Tedarikçi değiştirerek ucuz elektrik kullanan tüketiciler elektrik faturasını da seçtiği tedarikçiden almaktadır.

Yapılan işlemlerle mevcut aboneliğin seçilen tedarikçiye geçişinin sağlanması nedeniyle abonelik ile ilgili hiçbir işlem yapmasına gerek duyulmuyor. Ayrıca tedarikçi değişikliği esnasında yapılan işlemlerden dolayı elektrik kesintisi yaşanmıyor, sayaç ya da kablo değişikliği gibi herhangi bir değişiklik gerçekleştirilmiyor. Tedarikçi değişikliğinin bu denli kolay olması sayesinde tüketiciler zorlanmıyor, CazipEnerji tüm kolaylığı tüketicilere sunuyor.

 

Tüm serbest tüketici olanlar veya bu hakkını kullanmak isteyenler CazipEnerji’de tedarikçi değişikliği yapabilir ve kazançlı çıkabilir. Türkiye’nin elektrik piyasasında önde gelen elektrik perakende satış şirketleriyle işbirliği yapan CazipEnerji bu tedarikçilerin en cazip tarifelerini tüketicilere sunarak tasarruf edebilmeye imkan sağlıyor. Siz de CazipEnerji’ye gelin, hemen tedarikçinizi değiştirin.

ETİKETLER : elektrik indirimli elektrik ucuz elektrik cazip enerji cazip enerji
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 


ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları

Sivas Haber - Sivas, Sivas Haberleri
© Copyright 2017 Sivas Haber. Tüm hakları saklıdır.
Teknoloji
Apple
Google
Facebook
Twitter
Spor
Fenerbahçe
Beşiktaş
Trabzonspor
Sivasspor
İlçeler
Divriği
Şarkışla
Suşehri
Yıldızeli
Politika
Adalet ve Kalkınma Partisi
Cumhuriyet Halk Partisi
Milliyetçi Hareket Partisi
Büyük Birlik Partisi
Dünya
Amerika Birleşik Devletleri
Suriye
Azerbaycan