Robot ile Kanal Açma

Kanal borularının tıkanması kötü sonuçlara yol açmaktadır. Protesisat ile kanal açma işini çok kısa sürede sağlıklı biçimde yaptırabilirsiniz.
Bu haber 2015-12-09 14:40:42 eklenmiştir.

Kanal boru hatları şehrin alt yapı çalışmaları başında gelir. Her türlü pis suların pis atıkların geçme noktası olan bu noktalarda zamanla sorunlar baş gösterir. Özellikle atılan cisimlerin fazlalığı belirli noktalarda tıkanmaların oluşmasına neden olur. Fabrikalardan atılan kimyasallar sel suları ile gelen yapraklar katı atıkları evlerden atılan yabacı cisimler hepsi ama hepsi tıkanma sorunlarının oluşumuna davetiye çıkartır. Bu tıkanmalar sonucunda lağım suları yeryüzüne çıkarak etrafa kötü kokular yayar ve insanlara bulaşıcı hastalıkları enjekte eder. 

Bu gibi durumlarda erken bir şekilde olaylara müdahil olmak büyük önem teşkil eder. Kanal açma işlemlerini uzman ekipler ve gelişmiş cihazlar ile yapan kurumsal firmalar sorunlar büyümeden hızlı bir şekilde sonuçlanmasına olanak tanır. Robotla kanal açma işlemlerinin hız kazandığı bu teknoloji çağında sorunlarınız artık gün içerisinde halledilebilmektedir. Özel olarak tasarlanmış kameralı robotlar ve tıkanıklık açıcı cihazları kanal açma ve temizleme işlemlerini büyük bir özveri ile gerçekleştirerek sonuçlandırır. Bu işlemlerin başında duran deneyimle kadromuzda sorunların çözümü bitinceye kadar iş başında durur ve oluşabilecek hasarları ortadan kaldırır.

Bundan önce yapılan çalışmaları hatırlarsak eğer işlemler oldukça yavaş ve sorunlu devam ediyordu. Kanalların içine girmenin pek mümkün olmadığı eski yapılarda genellikle etrafı kazılarak tıkanıklığın yeri tespit edilmeye çalışılıyordu. Bu da işlemlerin geniş bir alana yayılmasına ve de uzunca bir süre devam etmesine yol açıyordu. uzayı giden çalışmalar sonuçsuz kalırken kanal açma işlemleri adeta kabusa dönüyordu. Oysaki robotla kanal açma işlemlerinin hız kazanması sizleri bu tür sıkıntılar yaşamadan işlemleri bitirmenize olanak sağlar. Robot kameralı kanal açma işlemleri herhangi bir şekilde kas gücüne gerek kalmadan tespit edilmesine olanak sağlar. Bu da kısa sürede en net bilgilerin ekranlarımıza yansıtılmasına vesile olur.

Deneyimle kadrolarımız gerekli çalışmaları başlatarak derhal işlemleri hızlandırır. Robot tıkanıklık açma cihazları ile tıkalı kanal açma işlemleri devam edilir. Robot cihazları kanal içinden su basınçları yollaması sonucunda tıkalı olan bölge açılır ve hızlı bir şekilde geri dönüşümü olmadan temizlenir. Kontrol işlemleri sonrasında robotla kanal açma işlemleri bitirilir.

ETİKETLER : kanal boru kanal açma logar robot robotla kanal açma boru tıkanıklığı protesisat
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer TEKNOLOJİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 


ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları

Sivas Haber - Sivas, Sivas Haberleri
© Copyright 2019 Sivas Haber. Tüm hakları saklıdır.
Teknoloji
Apple
Google
Facebook
Twitter
Spor
Fenerbahçe
Beşiktaş
Trabzonspor
Sivasspor
İlçeler
Divriği
Şarkışla
Suşehri
Yıldızeli
Politika
Adalet ve Kalkınma Partisi
Cumhuriyet Halk Partisi
Milliyetçi Hareket Partisi
Büyük Birlik Partisi
Dünya
Amerika Birleşik Devletleri
Suriye
Azerbaycan