Kitap Okuma Şenliği Başladı
Acil Müdahale Sedyesi 2013 Tasarım Ödülünü Kazandı
Oyuncak Ayı Hastanesi İle Çocuklar Doktordan Korkmayacak
Deprem Eğitim Konferansları Devam Ediyor
Bu haber 31 Temmuz 2012, Salı 21:30 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Suşehrililer İstanbul'da İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Merkezi İstanbul’da bulunan Suşehri Kültür ve Dayanışma Derneği’nin geleneksel iftar yemeği İstanbul Haliç Restoran’da gerçekleştirildi.
suşehri, suşehri haber, suşehri kültür ve dayanışma derneği, istanbul haliç restoran, mustafa yılmaz, ali turan, osman aşkın bak, şükrü genç, ali yüksel, celal deniz, iftar yemeği

Merkezi İstanbul’da bulunan Suşehri Kültür ve Dayanışma Derneği’nin geleneksel iftar yemeği İstanbul Haliç Restoran’da gerçekleştirildi.
İftar yemeğinde konuşan Suşehri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Yılmaz, birlikteliklerin anlamlı olduğuna vurgu yaptı. Yılmaz “Yardımlaşma ve dayanışmanın zirve yaptığı günleri yaşıyoruz. Bugünler sevgi, saygı, hoşgörü ve huzur günleri." diye konuştu.
Suşehri Kültür ve Dayanışma Derneğinin organize ettiği iftar yemeğine AK Parti Sivas Milletvekili Ali Turan, AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Aşkın Bak, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Vadi Federasyon Vekili Avukat Ali Yüksel, Vadi Federasyonu Başkan Yardımcısı Celal Deniz ve çeşitli dernek temsilcileri katıldı.Yazdır Paylaş
Diğer Haberler

Kangal Köpeği

TAVSİYE EDİLENLER
EN ÇOK OKUNANLAR